Tatlıcak’ın sorunları çözülmeli
MHP Karatay Belediye Başkan Adayı İlyas Kiraz, sivil toplum örgütleri, odalar ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra mahallelerde seçmenlerle de bir araya geliyor.
Bölge halkının sorunlarını dinleme fırsatı da bulan İlyas Kiraz önceki gün de MHP Karatay İlçe Başkanı Tarık Taşçı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Tatlıcak Mahallesi’nde seçmenlerle bir araya geldi. Mahalle sakinleri, alt yapı ve ulaşım konusundaki sorunlarını ifade ederken verilen sözlerin yerine getirilmediği ve siyasilerin kendilerini sadece seçim zamanında hatırladığı konusunda tepkilerini dile getirdi. Belediye hizmetleri konusunda isteklerinin yerine getirilmediğinden şikâyetçi olan bölge halkı bir çöp bidonu bile koyduramadıklarını, çocukların çamurdan okula gitmekte zorlandıklarını kaydetti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.