Süper'de yeni lider Ereğlispor oldu
Konya Süper Amatör'de 2.hafta karşılaşmaları dün oynanandı. Oynanan mücadeleler sonucunda ligde liderlik el değiştirdi.
Konya Süper Amatör'de 2.hafta karşılaşmaları dün oynanandı. Oynanan mücadeleler sonucunda ligde liderlik el değiştirdi. Seydişehir Belediyespor'a 2-1 mağlup olan Beyşehir Belediyespor, Selçuklu Belediyespor'u 1-0 yenen Ereğlispor'a liderliği kaptırdı. Konya Süper Amatör'de 2.hafta maçları sonucunda Konya Ereğlispor'un ligin yeni lideri oldu. Haftanın en flaş skoruna Saiteli Kadınhanı Belediyespor imza attı. 15 Temmuz Stadyumu'nda Kulu Belediyespor'u ağırlayan Saiteli Kadınhanı Belediyespor, rakibine yarım düzine gol attı. Saiteli Kadınhanı Belediyespor rakibini 6-2 mağlup ederek rakiplerine gözdağı verdi. Geçtiğimiz hafta evinde Karapınar Belediyespor ile 1-1 berabere kalan Muhasebe Gençler ise haftayı bay geçti.
Konya Süper Amatör Lig'de 2.haftada alınan maç sonuçları şöyle:
Saiteli Kadınhanı Belediyespor 6-2 Kulu Belediyespor
Bozkır Gençlerbirliği 1-1 Selçukspor
Seydişehir Belediyespor 2-1 Beyşehir Belediyespor
Çatalhüyük Çumra Belediyespor 1-3 Karapınar Belediyespor
Ereğlispor 1-0 Selçuklu Belediyespor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.