Süper Grupta 18.hafta oynanacak
Konya Süper Amatör Lig'de heyecan devam ediyor. Lider Selçukspor, bugün deplasmanda Çatalhüyük Çumra Belediyespor'a konuk olurken Ereğlispor ise Bozkır Gençlerbirliği’ni konuk edecek.
Bozkır Gençlerbirliği kümede kalma adına önemli bir maça çıkacak. geçtiğimiz hafta 1-0 kazanan Bozkır Gençlerbirliği aldığı bu sonuçla ligde kalma umutlarını yeşertti. Ligde 2.galibiyetini alan Bozkır Gençlerbirliği puanını 7'ye yükseltti. Süper Grupta maçların programı şu şekilde: 13:00 Selçuklu Belediyespor Beyşehir Belediyespor Süper Küme Şht.Muharrem Samur Sahası, 13:00 Ç.Çumra Belediyespor Selçukspor Süper Küme Çumra Sahası, 13:00 Karapınar Belediyespor Saiteli Kadınhanı Belediyespor Süper Küme Karapınar Sahası, 13:00 Konya Ereğlispor Bozkır G.B. Süper Küme Ereğli Sahası
HAKAN ARMUTCU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.