Sümeyye Barbaros Milli Takım kampında
Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Sümeyye Barbaros, Türkiye Gençler ve Büyükler Wushu-Kungfu Şampiyonasında finale kalarak Milli Takım kampına davet edildi
Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Sümeyye Barbaros, Türkiye Gençler ve Büyükler Wushu-Kungfu Şampiyonası’nda finale kalarak Milli Takım kampına davet edildi. Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü, 24-29 Şubat tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Gençler ve Büyükler Wushu-Kungfu Şampiyonası’na, antrenör Yılmaz Murat nezaretinde 3 sporcuyla katıldı. Şampiyonada, Büyükler kategorisinde 56 kiloda yarışan Büyükşehir Belediyespor sporcusu Sümeyye Barbaros, yaptığı 4 maçın tamamını kazanarak finale kalma başarısı gösterdi. Bu başarısıyla Milli Takım kampına davet edilen Sümeyye Barbaros, burada yapılacak seçmelerin ardından Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazanabilecek.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.