SÜ'den kick boks başarısı
Selçuk Üniversitesinin (SÜ), Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası'nda takım halinde üçüncü olduğu bildirildi.
Selçuk Üniversitesinin (SÜ), Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası'nda takım halinde üçüncü olduğu bildirildi.
SÜ Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Öğretim Üyesi ve Takım İdarecisi Doç. Dr. Yalçın Kaya, yaptığı yazılı açıklamada, Antalya'da sona eren ve 81 üniversiteden 850 sporcunun katıldığı şampiyonada, sporcularının 2 birincilik, 2 ikincilik ve 3 de üçüncülük elde ettiğini belirtti.
Bu derecelerle şampiyonada Selçuk Üniversitesinin takım halinde üçüncü olduğunu kaydeden Kaya, "Takımımızın elde ettiği bu başarıda antrenörümüz Mehmet Güçlü başta olmak üzere tüm sporcularımızın payı çok büyüktür, kendilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.