SP Karapınar adayından, Mugayıtoğlu'na ziyaret
Saadet Partisi (SP) Karapınar Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu'nu ziyaret etti.
Özsoy ve SP İlçe Başkanı Gazi Bütüner, Adalet ve Kalkınma Partisi seçim bürosunda Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan adayı ve mevcut başkan Mugayıtoğlu ve İlçe Başkanı Mehmet Uğurlu ile görüştü. Bütün adayları Karapınar'a hizmet için yola çıktığını ifade eden Özsoy, Karapınar'ı geliştirecek projeler hazırladıklarını belirtti. Partiler arsında ziyaretlerin seçim atmosferini daha güzel hale getireceğini belirten Mugayıtoğlu, vatandaşın vereceğe karar saygı duyacaklarını ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.