SP esnaf odalarını ziyaret etti
Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özkafa, Meram Belediye Başkan Adayı Lütfi Yalman, Karatay Belediye Başkan Adayı Mehmet Şen ve Selçuklu Belediye Başkan Adayı Ahmet Selim Laleli
Saadet Partisi’nin kendilerine gerçekleştirdiği bu ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bekir Duvarcı, esnafın yaşadığı sıkıntıları dile getirdi. Konya esnafının en büyük sorunlarından birinin de uygulanan çeşitli ve ağır vergiler olduğuna dikkat çeken Duvarcı, kamyoncu ve nakliyeci esnaflarını örnek göstererek, “Kamyoncu ve nakliyeci kardeşlerimiz en az 20 çeşit vergiye maruz bırakılmakta. Bu da esnafımızı zor duruma sokmakta. Zaten işleri yolunda gitmeyen esnafımız çeşitli vergilerin getirdiği ağır yükün altından kalkabilmek için büyük çabalar göstermekte. Diğer esnaflarımız için de aynı konudan bahsedebiliriz. Esnaflarımızın vergi sorununa çözüm getirilmesini ayrıca, nakit sıkıntısı olan esnaflarımıza gereken desteğin sağlanmasını istiyoruz” diye konuştu.
RASİM ATALAY
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.