SP Adayı Mehmet Kelle, İnan’ı ziyaret etti
SP Adayı Mehmet Kelle, İnanı ziyaret etti
Saadet Partisi Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kelle, Kaymakam Kemal İnan'ı makamında ziyaret etti Kaymakam İnan ile bir süre sohbet eden Kelle, ziyarette, Seydişehir'in sorunlarını bildiklerini belirterek, ''Bu sorunları çözecek tek kadro bizde. Yıllardır Seydişehir' de çalışıyoruz. Sadece seçimden seçime değil bundan böyle sürekli halkın içinde olacağız'' dedi. İnan da seçimlerde başkan adayı Kelle ve ekibine başarılar diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.