Seyfi Atamer Türkiye birincisi oldu
Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi atletleri, başarılarına yenilerini ekledi. Seyfi Atamer İstanbul’dan iki birincilik ile döndü.
İstanbul’da, hafta sonunda yapılan masterler salon atletizm yarışlarında Türkiye Spor Yazarları Derneği'ni temsil eden, bin 500 ve 3 bin metrelerde yarışan Seyfi Atamer, her iki kategoride de Türkiye birincisi olarak Kürsüye çıktı. Bir hafta önce Antalya maratonunda da birinci olan Atamer böylece İstanbul’da başarılarına yenilerini ekleyerek TSYD’ye iki birincilik madalyası daha kazandırmış oldu. Seyfi Atamer, bu yarışlara katılmasında kendilerine destek olan Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şube Başkanı Recep Çınar ve yönetim kurulu ile sponsor firma Türsan yönetim kurulu Başkanı İsa Akpınar’a teşekkür etti. Türkiye Spor Yazarları Derneği şube Başkanı Çınar’da bu başarısından dolayı Atamer’i kutladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.