Seydişehir’de Saadet-BBP birliği
Yerel seçimler öncesi Seydişehirde Saadet Partisi Büyük Birlik Partisiyle ortak hareket etme kararı aldı.
SP ve BBP ilçe yöneticileri, yerel seçimler için işbirliği yapma kararını Saadet Partisi seçim bürosunda basın toplantısıyla kamuoyuna açıkladı. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Kelle ile BBP İlçe Başkanı Hulisi Balcı tarafından yapılan ortak açıklamada, ‘Seydişehir’in sorunlarını ortak akılla çözme kararlılığında olunduğu’ ifade edildi. Açıklamada, şu görüşlere yer verildi: “Seydişehir halkının mevcut iktidardan bir beklentisi kalmamıştır. Çözülemeyen ilçemizin sorunlarını biz çözmeye talibiz. Diğer partilerin adayları uzun zamandır dışarıda olduğundan ilçe sorunlarını bilemezler, biz daha yakınız ve işimiz gereği belediye hizmetlerini daha iyi biliyoruz. Onun için halkımız da bizi tercih edeceklerdir. Bizleri yok sayan siyasi anlayışa karşı duruşumuzu birlik ve beraberlikle işbirliği içerisinde gösterme kararlılığındayız. Seydişehir’de halinden memnun olmayanların alternatifi olacağız, toplumda uzlaşmayı sağlayacak ve bu seçimleri mutlaka kazanacağız. Seydişehir’e atanmışlar tarafından değil Seydişehir’in seçtiği kişiler tarafından yönetilmek isteğini gören SP ve BBP İlçe başkanlıkları, mahalli idareler seçiminde seçim işbirliği yapma kararı almıştır.”
ENVER HAYKIR-SEYDİŞEHİR
ENVER HAYKIR-SEYDİŞEHİR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.