Selçuklu Kayseri’ye galibiyet için gitti
Türkiye Hentbol 1.Ligi D Grubunda mücadele veren Selçuklu Belediyespor, yarın deplasmanda karşılaşacağı Kayseri İl Özel İdarespor maçının hazırlıklarını antrenör Hasan Bakar nezaretinde yaptığı çalışma ile tamamladı.
Bugün Kayseri’ye gidecek olan Mavi-Beyazlılar burada son çalışmasını gerçekleştirecek. Zor bir karşılaşma olacağını ifade eden Selçuklu Belediyespor Antrenörü Hasan Bakar” Bu hafta deplasmanda zor bir sınav vereceğiz. Hazırlıklarımızı tamamladık. Takımımızda moraller yüksek. Önemli bir eksiğimiz bulunmuyor. Hedefimiz rakibimiz karşısında en iyi oyunumuzu oynayarak maçı kazanmak bunu da başaracak güce ve kadroya sahibiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.