Selçuklu baskette 64-63 mağlup oldu
Selçuklu Belediyesi basketbol takımı kendi sahasında oynadığı İstanbul Beylikdüzü'ne mağlup oldu.
Maçın birinci periyodunda 16-12 geriye düşen ev sahibi takım ikinci çeyrekte toparlanmayı bildi ve ikinci çeyreği 32-26 önde tamamlayarak soyunma odasına üstün giden taraf oldu. Karşılaşmanın üçüncü periyodunda rakibi karşısında etkili olan Selçuklu Belediyesi üçüncü çeyreği 54-48 üstün tamamladı. Final periyodunda son bölümlerine kadar üstün olan Selçuklu Belediyesi son dakikada yaptığı hataları telafi etmeyi başaramadı ve mücadeleyi 64-63 ile mağlup tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.