Selçuklu alınan yenilgiye üzülüyor
Türkiye Hentbol 1. Ligi D Grubunda mücadele veren Selçuklu Belediyespor’da alınan yenilginin üzüntüsü yaşanıyor.
Kendi sahasında İstanbul Anafen Koleji ile karşılaşan mavi-beyazlı ekip rakibi karşısında etkili bir oyun sergilese de rakibine yenilmekten kurtulamadı. Selçuklu Belediyespor bu hafta deplasmanda oynayacağı Adana Ral Spor Kulübü maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla başlayacak. Hazırlıklarını günde çift antrenman yaparak sürdürecek Anafen Koleji karşısında iyi bir oyun sergilediklerini ancak sonunu getiremediklerini ifade eden Selçuklu Belediyespor Antrenörü Hasan Bakar” Rakibimiz karşısında iyi bir oyun oynadık. Başa baş bir mücadele oldu. Kazanabilirdik, ancak olmadı. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Artık bu maç geride kaldı. Önümüzdeki maçları düşünüyoruz. Hedefimiz geride kalan maçlarımızı kazanıp, hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.