Selçuk Üniversitesi Kepez Belediye önünde
TB2L B Grubu temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitespor, geçtiğimiz hafta deplasmanda aldığı şok yenilgiyi telafi etmek amacıyla, bugün evinde Kepez Belediyespor önüne çıkıyor
Sezon başından bu yana bir türlü istediği sonuçları alamayan sarı-mavili takım bu maçı kazanıp umutlarını sürdürmek isterken yönetim taraftarları maça davet ederek, “Henüz kaybedilmiş bir şey yok. Maçların bitmesine daha 9 hafta var. Bu haftaların ne getirip ne götüreceği hiç belli olmaz. Biz play-off için ne gerekiyorsa yapacağız. İyi bir kadromuz var ama, sezona geç hazırlanmamızın ve arada gel gitler yaşanması nedeniyle, zaman zaman istenmeyen sonuçlar aldık. 2. sırada bulunan Kepez Belediyespor ile hayati bir maç yapacağız. Rakibimizi yenerek tekrar kendimize gelmek ve play-off iddiamızı sürdürmek istiyoruz. Bu maçta taraftarların yanımızda olması en büyük dileğimiz. Her maçta bize olağanüstü destek veren coşkulu taraftarımızın desteğiyle Kepez’i yeneceğimize inanıyoruz” açıklaması yaptı. Torku Selçuk Üniversitespor-Kepez Belediyespor maçı bugün saat 16.00’da 19 Mayıs Torku Arena’da başlayacak. Maçı Ali Özyurt, Mustafa Akıllıoğlu ve Ali Cihan Yıldırım hakem üçlüsü yönetirken, temsilcimizde eksik bulunmuyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.