Selçuk kazandı ama yetmedi
Süper Amatör Ligin son haftasında Selçukspor, Kulu Belediyespor’u 4-0 yendi.
Süper Amatör Ligin son haftasında Selçukspor, Kulu Belediyespor’u 4-0 yendi. Ligin son haftasına girilirken şampiyonluk yarışından kopmayan Selçukspor, düşme potasında bulunan Kulu Belediyespor’u Hasan Kabak (2), Mustafa Yıldırım (penaltı) ve Hakan Koç’un golleriyle 4-0 yendi. Bu skorla Kulu Belediyespor, 15 puanla 10.sırada kalarak küme düştü. Farklı galibiyetle 3 puanı hanesine yazdıran Selçukspor ise puanını 44’e yükseltti. Lider Ereğlispor’un Muhasebe Gençleri 1-0 yenmesiyle Selçukspor sezonu 2.sırada kapatarak Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Akşehirspor’la play-out maçına çıkacak.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.