Şekerspor son haftalarda şanssızdı
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Konya Torku Şekerspor ligin ilk yarısında aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekti.
Ancak yeşil-beyazlı ekip küme düşme potasında bulunan takımlardan şanssız yenilgiler aldı. Bank Asya Ligi’ne doğru emin adımlarla ilerleyen temsilcimiz Dardanel ve Ofspor karşısında aldığı yenilgiler ile bir anda liderin 6 puan gerisine düştü. Devrenin son haftasında lig sıralamasında son basamakta yer alan Ofspor’a 1-0 yenilerek ilk yarıyı Elazığspor’un 6 puan gerisinde tamamladı. Yeşil-beyazlı ekip zorlu ilk yarı maratonunda hiç beklenmedik yenilgiler aldı. Öte yandan temsilcimiz Türkiye Kupası’nda yarın Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün tamamlıyor.
HABERİ SPOR 2’DE
HABERİ SPOR 2’DE
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.