Şampiyon belli olacak
Konya 1.Amatör Lig B Grubu'nda şampiyon bu hafta belli olacak. Ilgın Belediyespor haftasonu konuk olacağı Selçuklu İdmanyurdu'nu yenmesi halinde Süper Amatör Lig'e yükselecek.
Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig'den 1.Amatör Lig'e düşen Ilgın Belediyespor, şampiyonluk için gün sayıyor. Ilgın Belediyespor, haftasonu konuk olacağı Selçuklu İdmanyurdu'nu yenmesi halinde şampiyonluğunu ilan edecek. Sarı-lacivertliler, en yakın rakibi olan Çelik Duş Doğuşspor'u yenerek şampiyonluğunu ilan etmek istiyor. 1.Amatör Küme B Grubu'nda mücadele eden Ilgın Belediyespor, ligde çıktığı 10 maçta; 9 galibiyet ve 1 beraberlik aldı. 28 puan toplayan Ilgın Belediyespor puan tablosunda 1.sırada yer alıyor.
MUHAMMET GÜMÜŞ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.