Şamil Sam’ın tedavisi yoğun bakımda sürüyor
Milli boksör Sinan Şamil Sam’ın tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam ediyor.
Sam’ın kronik karaciğer yetmezliği ve gastrointestinal kanama nedeniyle tedavi gördüğü Türkiye Diyanet Vakfı Özel 29 Mayıs Hastanesi’nden yapılan açıklamada, milli boksörün sağlığında belirgin şekilde iyiye gidiş gözlendiği bildirildi. Sam’ın karaciğer hastalığı nedeniyle durumundaki ciddiyetinin devam ettiği ve tedavisinin de yoğun bakım ünitesinde sürdürüldüğü kaydedildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.