Rekabette eşitlik var
Anadolu Üsküdarspor ile Anadolu Selçukspor, yarın 4.kez karşıya gelecek. Daha önce 3 kez karşı karşıya gelen iki ekibin mücadelesinde eşitlik göze çarpıyor.
3 KEZ KARŞI KARŞIYA GELDİ
Daha önce Anadolu Üsküdarspor ile 3 kez karşı karşıya gelecek olan Anadolu Selçukspor, rakibiyle Maltepe Hasan Polat Stadyumu'nda 4.kez karşı karşıya gelecek.Daha önce 3 kez karşı karşıya gelen iki ekibin mücadelesinde eşitlik göze çarpıyor. İki ekibin daha önce oynadığı 3 mücadeyi; 1 kez Anadolu Selçukspor kazanırken 1 kez ise Anadolu Üsküdarspor kazandı.1 maç ise beraberlikle sonuçlandı. Anadolu Selçuksor, Anadolu Üsküdarspor ile oynadığı maçlarda rakip kaleye; 4 gol atarken kalesinde ise 4 gol gördü. Sezonun ilk yarısında Anadolu Selçukspor ile Anadolu Üsküdarspor arasında Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda oynanan mücadele 0-0'lık eşitlikle sonuçlanmıştı.
MUHAMMET GÜMÜŞ merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.