Potada TOP 16 heyecanı başlıyor
Basketbol THY Avrupa Ligi 2. tur (Top 16) grup mücadelesi bugün yapılacak maçlarla başlıyor.
Fenerbahçe Ülker'in (H), Efes'in ise (G) Grubu'nda yer aldığı 2. turda, grup maçları 19 Ocak-3 Mart 2011 tarihleri arasında yapılacak ve gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar, play-off çeyrek final turuna yükselecek. Play-off çeyrek final turunda rakiplerini eleyen 4 takım, 6-8 Mayıs'ta Barcelona'da yapılacak ''Dörtlü Final''de mücadele edecek. THY Avrupa Ligi'nde 2. tur ilk maçlarında, Efes Pilsen yarın İtalya'nın Montepaschi Siena takımıyla, Fenerbahçe Ülker ise 20 Ocak Perşembe günü deplasmanda Yunanistan'ın Olympiakos takımıyla karşılaşacak. 2. tur gruplarda ilk hafta maçları ve başlama saatleri (TSİ) şöyle: (E) Grubu Bugün: 20.00 Lietuvos Rytas-Panathinaikos, -20 Ocak Perşembe: 21.45 Unicaja Malaga-Caja Laboral (F) Grubu 20 Ocak Perşembe: 21.45 Regal Barcelona-Maccabi Electra, 22.00 Lottomatica Roma-Union Olimpija (G) Grubu Bugün: 20.30 Efes Pilsen-Montepaschi Siena, 21.45 Real Madrid-Partizan mt: (H) Grubu 19 Ocak Çarşamba: 21.45 Power Electronics Valencia-Zalgiris Kaunas, -20 Ocak Perşembe:21.45 Olympiakos-Fenerbahçe Ülker.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.