Özdilek: Bünyemize 3 oyuncu daha katacağız
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, 2010 yılının Antalyaspor camiası için olumlu geçtiğini söyledi.
2 Ocak tarihinde yeniden toplanarak çalışmalara başlayacaklarını vurgulayan Özdilek, şunları söyledi: “2010 yılı Antalyaspor camiası için olumlu bir süreçti. Başarılı günlerin daha çok olduğu bir süreç yaşadık. Yeni yıl yeni umutlarla geliyor. Hepimizin beklentileri yüksek. 2011 yılında herkes ne düşünüyorsa, ne istiyorsa umarım başarır. Bizim de beklentilerimiz var. İnşallah biz de oyuncu grubumuzla yönetimimizle, camiamızla 2011 yılında çok daha başarılı, mutlu, huzurlu günler yaşarız.” Antalyaspor bünyesine katılacak oyuncular olacağını belirten Özdilek, “İmzalar atılmadan transferleri söylemek ne kadar doğru olur tartışılır. İsim vermekten yana değilim. İmza attığımız zaman bunu medyayla da camiayla da paylaşırız. Bünyemize 2 veya 3 oyuncu daha katacağız” diye konuştu. Mehmet Özdilek, Antalyaspor tarafından organize edilen Antalya Cup’un devre arasında Türkiye’de organize edilen tek ciddi futbol turnuvası olduğunun altını çizdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.