‘Oy verirken iki kere düşünün’
Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özkafa, Meram Belediye Başkan Adayı Lütfi Yalman, Karatay Belediye Başkan Adayı Mehmet Şen ve Selçuklu Belediye Başkan Adayı Ahmet Selim Laleli ile birlikte dün Eski Garaj civarında bir dizi esnafı z
Sıcak bir ortamda geçen ziyaretlerde, başkan adayları vatandaşla birebir ilgilendi ve halkın sorunlarını dinledi. Saadet Partisi Meram Belediye Başkan Adayı Lütfi Yalman, Türkiye’deki seçimlerin öneminden bahsederek, “Bu seçimleri tüm dünya takip ediyor, oy vermek onaylamaktır. Eğer oy verdikleriniz sizlerin tasvip etmeyeceği işler yapsa dahi, sizin orada sorumluluğunuz vardır, o yüzden oy verme işini iyi düşünün ve oyu kendinize verin. Sizlerin tek temsilcisi olan Saadet Partisi’ne verin” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.