Mühimmat ele geçirildi
Pervari ilçesinde terör örgütüne ait mühimmat ele geçirildi.
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca alınan bilgiler doğrultusunda, Pervari ilçesi, Okçular köyü kırsalında, terör örgütü mensuplarınca araziye döşendiği değerlendirilen ve menşei tespit edilemeyen bir adet antipersonel mayını ile tuzaklanmış vaziyette bir adet 60 milimetrelik havan mühimmatı bulunduğu bildirildi.
Açıklamada, mühimmatın Pervari Cumhuriyet savcısının talimatı ile yerinde imha edildiği belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.