Milletvekili Zorlu'dan Konya SMMMO'ya ziyaret
AK Parti Konya Milletvekili Cem Zorlu, Konya SMMMO Başkanı İsmail Turan'ı ziyaret etti.
AK Parti Konya Milletvekili Cem Zorlu, Konya SMMMO Başkanı İsmail Turan'ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı İsmail Turan, ”Sayın vekilimizle hem odamızın faaliyetlerini, hem de mesleğimiz sorunlarını konuşma fırsatımız oldu. Kendisi mesleğimizle ilgili sorunlar konusunda bizlere yardımcı olacağını ve önümüzdeki süreçte sorunların çözümüne yönelik çalışmalar yapılacağını söyledi” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı İsmail Turan, ”Sayın vekilimizle hem odamızın faaliyetlerini, hem de mesleğimiz sorunlarını konuşma fırsatımız oldu. Kendisi mesleğimizle ilgili sorunlar konusunda bizlere yardımcı olacağını ve önümüzdeki süreçte sorunların çözümüne yönelik çalışmalar yapılacağını söyledi” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.