MHP’li milletvekilleri Kadınhanı’nda toplandı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal ve Mustafa Kalaycı, MHP'li 12 milletvekiliyle birlikte Kadınhanı'na geldi.
Milletvekilleri, Kadınhanı'nda 6. Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı'na katıldı. MHP Konya İl Başkanı Ali Yücel ve yönetim üyeleri ile birlikte MHP'li Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Üyelerinin de katıldığı programda misafirleri, Kadınhanı Belediye Başkanı Hulusi Çökgel, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Erdoğan Çetin ve Yönetim Kurulu ile İl Genel Meclis Üyesi Cenk Özkan karşıladı. Milletvekilleri, MHP Kadınhanı İlçe Başkanlığında partililerle görüştü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.