MHP Selçuklu Adayı Demirel Baro’yu ziyaret etti
MHP Selçuklu Belediye Başkan adayı Mustafa Sırrı Demirel yerel seçim çalışmaları çerçevesi programında yer alan ziyaretlerinden birini de Baroya yaptı.
Baro Başkanı Hasan Özen’i makamında ziyaret eden Demirel, kendisini tanıtarak projeleri hakkında bilgi verdi. Ziyaret programına MHP Selçuklu İlçe Başkanı Cengiz Çal , MHP İl genel meclisi üyeleri ve parti ilçe yöneticileri katıldı. Ziyaret sırasında konuşan aday Demirel seçim atmosferindeki izlenimlerini aktararak Selçuklu halkından aldıkları olumlu tepkilerin kendilerine güç verdiğini ifade etti. Baro Başkanı Hasan Özen’den adliyenin ve Baro’nun sorunları hakkında da bilgi alan Demirel, tarafsız ve partiler üstü bir davranış sergilediklerinden dolayı kendilerini kutladı. Demirel kanal boyu projesi hakkında da bilgi verdiği konuşmasında Yeşil Meramımız var bizde bir ‘Yeşil Selçuklu’ yapacağız.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Baro Başkanı Hasan Özen ise adaylıklarının hayırlı olması dileğinde bulunarak Konya’ya hizmet bir yarıştır en iyi olan Konya’ya yakışan kazansın diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.