Mehmet Emin siftah yaptı
Anadolu Selçukspor, cuma günü Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda ağırladığı ve 1-0 mağlup olduğu Sivas Belediyespor karşılaşmasında Mehmet Emin Güneş ilk kez forma giydi.
TOPLA BULUŞAMADI
Maçın 78.dakikasında Süleyman Türkeş'in yerine oyuna giren Mehmet Emin Güneş, 12 dakika sahada kaldı. Anadolu Selçukspor'un ara transfer döneminde Fransa'dan kadrosuna kattığı gurbetçi futbolcu Sivas Belediyespor maçının son dakikalarında sonradan oyuna dahil olarak ilk kez forma giydi. Topla buluşamayan gurbetçi futbolcu, oldukça etkisiz bir performans sergiledi. Kalan maçlarda Anadolu Selçukspor teknik direktörü Mustafa Alper Avcı'nın sahaya Mehmet Emin Güneş'i sürerek gençlere daha çok forma şansı tanıması bekleniyor. Öte yandan Mehmet Emin Güneş U-19 Milli Takım'da da forma giyiyor.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.