ManU'lu oyuncudan itiraf
ManU'lu oyuncular maç sonrası Arena'daki atmosfer karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.
İngiliz kulübünün oyuncuları, Sarı- Kırmızılı taraftarları öve öve bitiremedi, Arena Cehennemi'nde yaşadıkları saşkınlığı açık bir yüreklilikle dile getird
ANDERS LİNDEGAARD:Müthiş bir taraftar ve yarattıkları baskı vardı. Bir an için ayaklarım titreyecek gibi hissettim. Böyle bir atmosfer daha önce yaşamadım.
DANNY WELBECK: Unutamayacağım bir atmosfer yaşadım. İlk yarıda iyi oynadığımızı düşünüyorum, ama ikinci yarıda kötüydük. Galatasaray'ı tebrik etmekten başka bir çaremiz yok.
DARREN FLETCHER: Ben takımdaki diğer arkadaşlarıma göre daha tecrübeliyim, ama hayatımda böyle bir gürültü hiç duymamıştım. Taraftarın gürültüsünden oyuna adapte olmakta zorlandım. Gerçekten inanılmazdı.
RAFAEL DA SİLVA: Galatasaray galibiyeti hak eden taraftı. Atmosfer çok etkileyiciydi. Taraftar muhteşemdi. Kazanmak için gelmiştik ama olmadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.