Lokman hekimden 3 kupa 32 madalya
Özel Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi Okullar arası puanlı Atletizm yarışlarını 3 kupa 32 madalya ile tamamladık bir rekora imza atıp muhteşem bir başarı yakaladı.
Özel Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi Okullar arası puanlı Atletizm yarışlarını 3 kupa 32 madalya ile tamamladık bir rekora imza atıp muhteşem bir başarı yakaladı.Okul Müdürü Osman Kabalak, “Başta Değerli yönetim Kurulumuz Ali İhsan Beye değerli ve Emektar hocalarımız Hakan Dolunay ve Ramazan Umut hocamı za Yüreğini ortaya koyan sporcularımıza teşekkürler.lokman hekim olarak öğrencilerimizin sportif ahlaki değerlere yetişmesinde katkıda bulunmak amacıyla sportif ve faaliyetlere destek vermeye devam ediyor. Öğrencilerimizin bu başarıları lokman hekim ailesi olarak bizleri gururlandırdı. Ayrıca okul sporların katkılarından dolayı Konya gençlik spor il Müdürü Ömer Ersöz’e ve tüm ekibine teşekkür ederiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.