Konya’yı Özdemirli öğrenciler temsil edecek
2010-2011 Öğretim yılında Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Okul Sporları Organizasyonu Tertip Komitesi tarafından düzenlenen il ve ilçeden katılan okullar, satranç yıldızlar kategorisindeki turnuva 15-16 Ocak 2011 günleri arasında Konya GSİM Satranç
Özel Mehmet Özdemir İlköğretim Okulu öğrencilerinden Ahmet Yakup Bulut, 6 maçtan 5 tanesini alarak il ikinciliğini, Furkan Taştan ise turnuvada yaptığı 6 maçın hepsini alarak Konya il birincisi olup mayıs ayı içerisinde düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasına katılmayı hak ettiler. Okul Müdürü Eyüp ÇETİN, Elde edilen başarılardan dolayı beden eğitim zümresini ve başarılı öğrencileri kutladığını ifade ederek, Türkiye şampiyonasında Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini dile getirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.