Konyaspor A2nin bugünkü rakibi Mersin
TFF A2 Ligi 4. Grupta mücadele eden temsilcimiz Konyaspor bugün erteleme maçında sahasında Mersin İdmanyurdu ile karşı karşıya gelecek
Merkez 2 Nolu Sahada oynanacak karşılaşma saat 13.30’da başlayacak. Müsabakayı Konya Bölgesi Hakemleri İbrahim Alper Gümüş, Mustafa Aydın, Neslihan Boyalı hakem üçlüsü yönetecek. Maçın 4. hakemi ise Rıdvan Top. Erteleme maçında Ankaragücü’nü 4-0 yenen Konyaspor grubunda averajla liderliğe yükseldi. Oynadığı 17 maçta 12 galibiyet 1 beraberlik 4 yenilgi alan yeşil-beyazlı ekibin 37 puanı bulunuyor. Rakip Mersin İdmanyurdu ise 16 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik 8 galibiyet aldı. Mersin ekibi topladığı 14 puanla 8. basamakta bulunuyor. Yeşil-beyazlı ekip zorlu maçı kazanarak zirvedeki yerini korumak istiyor. Konyaspor’da kazanılan Ankaragücü ve grup liderliği Konyaspor’da moralleri yükseltti. Spor Servisi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.