Konyaspor A2 Takımı Orduspor karşısında
A2 Ligi 2. Grupta mücadele veren Konyaspor A2 takımı ilk yarının son maçında Orduspor ile karşılaşacak.
28 puanla 5.sırada bulunan Konyaspor, zirve mücadelesi verdiği 2.Grupta devre arasına mutlu girmek istiyor. Geçtiğimiz hafta lider erciyespor’u mağlup ederek rakibini zirveden indiren ekibimizde bugünkü maçta da hedef galibiyet. Vali Kemal Yazıcıoğlu Sahası'nda saat 13:30'da başlayacak mücadeleyi Samsun'dan Kemal Özbulut, Cumhur Üstündağ, Gökhan İnce hakem üçlüsü yönetecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.