Konyaspor A 2 Takımı yüksek tempoda çalışıyor
TFF A2 Ligi 2. Grupta mücadele eden Konyaspor Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı Orduspor maçının hazırlıklarını günde tek antrenman yaparak sürdürüyor.
Antrenör Salih Eken nezaretinde sürdürülen antrenmanlarda oyuncuların ortaya koyduğu performans teknik heyetin yüzünü güldürüyor. Ordu deplasmanından mutlak 3 puanla döneceklerini ifade eden Konyaspor A2 Takım antrenörü Salih Eken, “Amacımız iyi futbol oynamak. Takım oyunuyla birlikte futbolcularımızın yeteneklerini geliştirmek. daha sonraki zamanlarda ise oyuncuları A takıma hazır hale getirmek. Ligde 5. sıradayız. Güzel futbol oynadığımızı düşünüyorum. Bu oyunu sonuca yansıttığımız zaman oyuncularımızın özgüveni biraz daha artıyor. Bu güzel oyunumuzu daha da geliştirmek için çalışıyoruz. Ordu deplasmanında galip gelerek devreye moralli girmek istiyoruz. Bunu yapacak güce de sahibiz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.