Konya'nın büyük ayıbı
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden temsilcimiz dün evinde Bayrampaşaspor'u konuk etti.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden temsilcimiz dün evinde Bayrampaşaspor'u konuk etti. Karşılaşma berabere sonuçlandı ve yeşil-beyazlıların düşüşü devam etti. Dün oynanan karşılaşmanın en dikkat çekici ve Konya açısından en acı tarafı ise tirübünlerin boş olmasıydı. Dün 30 bin kişilik Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadı'nda İstanbul'un ilçe takımı olan Bayrampaşa'nın bile Anadolu Selçukluspor'dan daha fazla taraftarı vardı. Bir başka deyişle Bayrampaşalılar, Türkiye'nin hatta bir çok zaman dünya futbolunun gündemini oluşturan diğer İstanbul takımları Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi ekipleri bırakmış 2. ligde mücadele eden kırmızı-yeşillilere sahip çıkmak için Konya'ya kadar gelmişler. Bir bakıma Bayrampaşalılar, seyircilik ile taraftarlık arasındaki ince çizgiyi de göstermiş oldular. Çoğu zaman PTT 1. Lig'de mücadele eden takımları Torku Konyaspor'u rakipleri karşısında yalnız bırakan Konyalı taraftarlar ise dünkü maçta da kayıplardaydı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.