Konyalı Orkun Avrupada
Konyalı Eskrimci Orkun Gökbulut Avrupa Şampiyonasında boy gösterecek
Daha önce 28 – 31 Ocak tarihleri arasında Hırvatistan’ın Porec kentinde düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Akdeniz Eskrim Şampiyonası’nda 3. olan başarılı sporcu Gökbulut yine Hırvatistanın Porec kentinde bu kez Avrupa Şampiyonluğu için yarışacak. Eskrim İl Temsilcisi ve Milli takım Antrenörü Yusuf Barbuğa ile birlikte 28 Şubat-10 Mart 2012 tarihleri arasında şampiyonanın yapılacağı Hırvatistan'a giden Gökbulut şampiyonaya çok iyi hazırlandığını ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi. Spor Servisi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.