Konya Masterler'in hedefi şampiyonluk
Konya Masterler Basketbol Takımı bu hafta oynanan müsabakada Mevlana Üniversitesi'ni de yenerek yoluna emin adımlarla devam ediyor.
Konya Masterler Basketbol Takımı bu hafta oynanan müsabakada Mevlana Üniversitesi'ni de yenerek yoluna emin adımlarla devam ediyor. Büyük Erkekler Ligi'nde gözünü şampiyonluğa diken Konya Masterler Basketbol Takımı, yetenekli sporcularla hedefine ilerliyor. Geçtiğimiz hafta sonu oynadığı müsabakada rakibine üstünlük sağlayan Masterlerin Koçu Oktay Demirağ konuşmasında şöyle dedi: “Gurubumuzun genç ve dinamik takımı olan Mevlana Üniversitesi'ni zorlu ve çekişmeli geçen maçta mağlup etme başarısı gösterdik. Bu önemli sınavda galip gelen takım olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tek hedefimiz bundan sonraki haftalarda daha iyi maçlar çıkaracağız.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.