Kongrenin ardından istifa şoku
AK Parti Selçuklu ilçe teşkilatının 6 yönetim kurulu üyesi, görevlerinden istifa etti.
Yönetim kurulu üyeleri Mustafa Turhan, Niyazi Ünal, Mahmut Öztürk, Fazilet Koçak, Selçuklu Kadın Kolları Başkanı ve yedek yönetim kurulu üyesi Didem Akgöz ile yedek yönetim kurulu üyesi Ali Cengiz Kürkçü, partinin Selçuklu İlçe Başkanlığına istifalarını sundu.
Noterden tasdik edilen toplu istifa dilekçesinde, AK Parti Konya İl Teşkilatı 3. Olağan Kongresi'nde, ‘Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istek ve tercihlerine değer verilmemesi'', ''AK Parti menfaatlerinin göz ardı edilmesi'' gibi gerekçeler gösterildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.