Koçhan: Eyüpspor’u mağlup etmek istiyoruz
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta yarın deplasmanda Eyüpspor ile karşılaşacak 1461 Trabzon’da asbaşkan Münir Koçhan, bu maçta alacakları 3 puan ile çıkışa geçmek istediklerini söyledi.
Koçhan, yaptığı açıklamada, geçen hafta sahalarında Adana Demirspor karşısında berabere kalarak 2 puan kaybettiklerini belirterek, “Galip gelmek için iyi de mücadele ettik ama galibiyet golünü atamadık. Önümüzde deplasmandaki Eyüpspor maçı var. İkinci yarıya iyi başlayamadık. Bu yarıda oynadığımız 3 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet aldık, galip gelmeyi başaramadık. Eyüpspor karşısında alacağımız 3 puan ile çıkışa geçmek istiyoruz” dedi. Eyüpspor deplasmanına mutlak 3 puan için gideceklerini ifade eden Koçhan, “Ligin alt sırasından bir türlü kurtulamadık. Eyüpspor maçında galip gelerek, biraz olsun nefes almak istiyoruz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.