Kick-boksçular ödüllendirildi
Selçuklu Halk Eğitim bünyesin de Kick-Boks dersi alan kursiyerler yapmış oldukları derecelerden dolayı Halk Eğitim Müdürü Latif Kaya sporcuları kutlayarak ödüllendirdi
Selçuklu Halk Eğitim Müdürü Latif Kaya “Dersleriniz de ve sporda başarılı olmanız bizleri mutlu etti derken sporla kötü alışkanlıklardan uzak kalmanız ve böyle büyük başarılara imza atmanız bizleri sevindirdi. Kick-boks Antrenörü Mehmet Güçlü’yü kutlayarak desteklerimizin sürecektir” dedi. Tören de Halk Egitim Müdür Yardımcıları Yusuf Demirci, Alican Akcakaya, Metin Özdemir, Abdullah Kaleli ve Ahmet Şar yer aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.