Kaymakam Beyazyıldız’dan Mugayıtoğlu’na ziyaret
Karapınar Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Mugayıtoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Başkan Mugayıtoğlunu tebrik eden Kaymakam Beyazyıldız, hizmet noktasında Karapınar'ın gelişme içerisinde olduğunu söyledi. Seçimlerin sakin bir şekilde tamamlanmasının sevindirici olduğunu ifade eden Beyazyıldız, şunları kaydetti: ''Adaylarımızın hepsi ilçeye hizmet için seçime girdiler. Ancak vatandaş tercihini Mugayıtoğlu'dan yana kullandı. Bütün adaylarımızı iyi bir propaganda dönemi geçirdikleri için kutluyorum. Başkan Mugayıtoğlu'nu da seçimi kazanmasından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.''
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.