Kasımpaşa, Karabük’ü 3-1 yendi
Spor Toto Süper Lig’de 8 puanla ligin en alt sırasına demir atan Kasımpaşa’dan büyük sürpriz.
Mavi-beyazlılar, Karabükspor deplasmanında 3 puanı 3 golle alırlarken, puanlarını da 11’e yükselttiler. Deniz Çoban’ın yönettiği karşılaşmaya Emenike ve Kerim’den yoksun çıkan evsahibi Karabükspor, ligin en alt sırasındaki Kasımpaşa’ya kendi saha ve seyircisi önünde teslim oldu. Kasımpaşa’nın aldığı bu galibiyetle ligin alt sıralarına farklı bir heyecan geldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.