Kartal’da Bursa için son hazırlıklar
Fenerbahçe karşısında deplasmanda tarihi bir galibiyet alarak büyük moral kazanan Atiker Konyaspor iç sahada oynayacağı Bursaspor maçı ile evindeki 4 haftalık galibiyet hasretini sonlandırmak istiyor.
Yeşil-beyazlı ekip taraftarının desteği ile Bursaspor’u yenmenin planlarını yapıyor
Spor Toto Süper Lig’de sezonun 26.hafta maçında evinde Bursaspor ile karşılaşacak olan Atiker Konyaspor zorlu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşil-beyazlı ekip geride kalan haftada kazanarak. 1 sıra yükseldi. Haftaya 9.sırada giren yeşil-beyazlı ekip, deplasmanda Fenerbahçe’yi 3-2 yenerken puanını da 35’e çıkardı
Atiker Konyaspor iç sahada 4 haftalık galibiyet hasretini sonlandırmak istiyor. Yeşil-beyazlı ekip taraftarının desteği ile Bursaspor’u yenmenin planlarını yapıyor. Son galibiyetini sezonun 18. Haftasında Çaykur Rizespor’u yenerek alan Atiker Konyaspor bu maçın ardından evinde oynadığı lig maçlarında galibiyet alamadı.
FERHAT TÜRKOĞLU merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.