Karatede 2012nin ilk kemer sınavları yapıldı
Seydişehir Belediyesi Belediye Spor Kulübü Karate Takımı Kemer Sınavının Birinci etabı Seyyid Harun İş Merkezinde, İkinci etabı Atatürk Spor Salonunda yapıldı
Seydişehir Belediyesi Belediye Spor Kulübü Karate Takımı Kemer Sınavının Birinci etabı Seyyid Harun İş Merkezi’nde, İkinci etabı Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Belediye Spor Kulübü bünyesindeki yaklaşık 90 sporcunun katıldığı kuşak sınavları sporcuların kemer terfi sınavı niteliği taşımakta. Karate kemer sınavları 4 ayda bir olmak üzere yılda 3 kez yapılıyor. Sınav komisyon üyeleri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Kutlu, Ali Buğdaycı, Ali Osman Güler nezaretinde gerçekleştirilen sınavlara velilerin yoğun ilgisi dikkat çekti. Sınava katılan sporculara başarılar dileyen antrenörler Ali Buğdaycı ve Ali Osman Güler yaptıkları açıklamada ;“Sporu ön planda tutarak bize her türlü desteği veren Seydişehir Belediye Başkanı Abülkadir Çat’a desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunar; karate sporuna ilgi gösteren velilerimize teşekkür ederiz” dediler.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.