Karaman Gençlerbirliği’nde hedef Akdeniz Belediyespor
Bal Liginde mücadele eden Karaman Gençlerbirliği, hafta sonu yapacağı Akdeniz Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Bordo mavililer hafta başından bu yana Gökkuşağı tesisleri ve Kemal Kaynaş Stadyumunda antrenmanlara devam ediyor.Hafta sonu zeminin karlı olması ile Antalya ekibini elinden kaçıran bordo mavililer, alınan beraberlik ile son 2 maçında hanesine 2 puan yazdırdı. Teknik Direktör Necati Yorgancılar öncülüğünde fizik kondisyon çalışmalarına ağılık veren oyuncular, şut ve kanatlardan orta çalışması da yaparak Akdeniz maçına hazırlanıyor. Gençlerde hedef Akdeniz ekibini evinde yenerek grupta dengeleri değiştirmek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.