Karaman Belediyesi’nde projeler hayata geçiriliyor
Karaman Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, projelerini hayata geçirmek için çalışmalara başladıklarını söyledi.
Karaman'ı yeniden tasarlayacaklarını duyuran Uğurlu, şunları kaydetti: ''Projelerimizi tek tek hayata geçirmek için vakit kaybetmeden çalışmalarımızı başlattık. 29 Mart yerel seçimlerinde milletimize söz verdiğimiz gibi Karaman'ı yeniden tasarlamak için Türkiye'de tanınmış, birinci sınıf şehir plancısı uzmanları ilimize davet ettim. Dört kişiden oluşan bu grup ile birlikte ilimizi gezdik. Şehrin önce mevcut yerleşim alanlarında bir takım tespitlerimiz oldu. Başta trafik sorunu olmak üzere diğer problemleri de çözmeye çalışacağız.''
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.