Bir atakta İskenderun Spor'lu üç futbolcunun şutları ardı ardına kale direğinde patlarken, 4 Eylül kalecisinin 70 metreden rakip takıma attığı gol ise izleyenleri hayretler içinde bıraktı.
Takip et
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.