Kadınhanlılar Derneği'nden AK Parti İl Başkanlığı'na ziyaret
Kadınhanlılar Derneği Başkanı Adil Koyuncu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Konya İl Başkanlığı'na tekrar seçilen Ahmet Sorgun'u ziyaret etti
Kadınhanlılar Derneği Başkanı Adil Koyuncu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Konya İl Başkanlığı'na tekrar seçilen Ahmet Sorgun'u ziyaret etti.
Koyuncu, ziyarette, Sorgun'u tebrik ederek, ''Yerel seçimler nedeniyle daha zorlu bir sürece gireceğinizin farkındayız. Fakat geçen dönem olduğu gibi bu dönemde de aynı başarıları göstereceğinize inanıyoruz'' dedi.
Sorgun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilerleyen süreçte Konya il merkezi ve Kadınhanı gibi diğer ilçelere ellerinden gelen desteği vereceklerini bildirdi.
Koyuncu konuşmaların ardından, Kadınhanı'nın meşhur tahinli pidesini Sorgun'a ikram etti.
Koyuncu, ziyarette, Sorgun'u tebrik ederek, ''Yerel seçimler nedeniyle daha zorlu bir sürece gireceğinizin farkındayız. Fakat geçen dönem olduğu gibi bu dönemde de aynı başarıları göstereceğinize inanıyoruz'' dedi.
Sorgun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilerleyen süreçte Konya il merkezi ve Kadınhanı gibi diğer ilçelere ellerinden gelen desteği vereceklerini bildirdi.
Koyuncu konuşmaların ardından, Kadınhanı'nın meşhur tahinli pidesini Sorgun'a ikram etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.