İnceoğlu: Tekvando sporu özveri ister
Seydişehir Belediyesi Tekvando Antrenörü İsmail İnceoğlu’nun tayin nedeniyle bırakmış olduğu antrenmanlarını 6-7 ay sonra yeniden başladı
Özellikle sporcu ve velilerin ısrarları üzerine Konya dan Seydişehir'e günübirlik gelmek suretiyle haftada 3 gün antrenmanlar yapılacağını söyleyen İnceoğlu yaptığı açıklamada “Sporcularımı bırakmak gitmek beni çok üzmüştü. Fakat bu spor özveri ister, fedakârlık ister. Bende sporcularım için bu fedakârlığı yapmaya karar verdim. Maddi manevi zorluklara rağmen bu sporu Seydişehir de devam ettirmek arzusundayım. Umarım emeklerimiz heba olmaz. Tüm sporseverleri salonumuza bekliyorum. Bu konuda bize yardımcı olan belediye başkanımız sayın Abdulkadir Çat'a teşekkür ederim” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.