İlyas Kiraz: “Milletimiz için hayırlı olsun”
Milliyetçi Hareket Partisi Karatay Belediye Başkan Adayı İlyas Kiraz, oy verme işlemini saat 11.00 sularında geldiği Karatay Hacıveyiszade Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulunda kullandı.
Kiraz oyunu eşi Ayten Kiraz ile birlikte 1190 nolu sandıkta kullandı. İlyas Kiraz, seçimlerin Türkiye ve Konya’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.