Hikmet Çay, oyunu Mareşal’de kullandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hikmet Çay, yerel seçimler için oyunu Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulunda kullandı.
Aynı okulda MHP İl Başkanı Ali Yücel de oyunu kullandı. Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hikmet Çay oyunu kullandıktan sonra bir süre seçmenlerle sohbet etti. MHP’li Hikmet Çay, seçimlerin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.